Kodėl
Rinksitės Automama.lt

Pigi tvarkingų automobilių nuoma ne tik oro uoste

Mėgaukitės Automama.lt nuoma, nes...

Mes mes esame tam, kad pakeistume Jūsų nuomonę apie mašinų nuomos kompanijas, sukurtume ilgalaikius santykius su bet kokiu klientu ir įrodytume, jog automobilio nuomos kaina - nėra pagrindinis kriterijus renkantis nuomos bendrovių paslaugas.

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ / MIKROAUTOBUSŲ / KEMPERIŲ  NUOMA

Automama.lt - geriausia auto nuoma Kauno ir Vilniaus mieste. Su pristatymu į oro uostus arba į Jūsų pageidaujamą sutartu laiku, sutartą vietą. Mes visada stengiamės, kad pasinaudojus mūsų transporto priemonių parku, (mūsų automobiliais ir ne tik...) žmonės nepamirštų, jog profesionali automobilių nuomos paslauga - tai ne tik geri automobiliai... Turite žinoti, jog mes esame tie, kurie kuria jums malonumą, o ne... rūpesčius...

DIDELIS TRANSPORTO NUOMOS PARKAS

Automama.lt - lengvųjų automobilių nuoma su kokybiško aptarnavimo prieskoniu. Kai ieškote automobilio nuomos įmonės - stabtelkite akimirką ir peržiūrėkite mūsų galimybes. Atminkite, jog mes kuriame šiltus santykius, ir neapsiribojame vien tik automobilio pristatymu ir raktelių atidavimu!

GALIMYBĖS:

Su mūsų nuomojamais automobiliais galėsite keliauti ne tik į užsienio šalis. Išnuomoti galite parai, savaitei, mėnesiui ir netgi visiems metams. Tačiau lengvasis automobilis - vienas pasiūlymas iš daugelio. Turime gana nemenką mikroautobusų parką, kuriuo galės pasinaudoti tiek norintys pakeliauuti, tiek norintys persivežti krovinius.

atsiliepimai apie automama.lt automobiliu nuoma

TOP PASIŪLYMAI

Turite žinoti, kad patys populiariausi automobiliai visada bus pagrindiniame mūsų tinklapio puslapyje. Norėdami sugrįžti prie sąrašo spauskite viršutiniame lango kampe ant logotipo ikonos arba čia, truputį žemiau esantį mygtuką:

atsiliepimai apie automama.lt automobiliu nuoma